Ahşapla uğraşmayı çok seviyor ve işimi severek yapıyorum. 1999 yılından netgammon isimli oyun sitesinde tanıştığım ModernTavla ile Tavla anlayışım başka bir boyuta taşındı. Ülke içindeki bir çok derneklerde tavla oynadım çeşitli dercelerim oldu. Herkes sevdiği iş ile uğraşmalı şanslıyız ki böyle bir lüksümüz var ve severek yaptığım bu işte bugüne kadar gelebildim.

Ben bu işe tamamen hobi olarak başladım. İzledim, gözlemledim bir çok ilki denedik. Tavla camiasına yeni mecraları gösterek öyle yada böyle standartların yükselmesinde emeğim çoktur. Yapmış olduğum ürünlerin en küçüğünden tutun en büyüğüne kadar zahmetli bir iş yapıyor ve hepsini kendim tasarlıyorum. Mevcut imalatçılardan farkımız herşeyi kendimizin yapıyor olması, Tavla kasasını, kaplamasını, pullarını, vido küpünü, zemin baskılarımızı kendi atölyemizde yapıyor, gelişen teknolojiden de fazlası ile destek alıyoruz.

Firma olarak bünyemizde 3 eksen CNC Routerımız, 4 eksen CNC Router, CO2 Lazer, COMELZ deri kesim makinemiz bulunmakta olup dışarıdan sadece malzeme tedarik etmekteyim.

2000 yılında e-klolay sitesinin düzenlediği Maçka parkındaki 256 kişilik turnuvada ilk 16 da elenmiştim, Artgammon o zaman Turnuva galibine verilen ödüldü çok beğenmiştim yer etmiş bir şekilde... 2016 yılnda o markayı da sahiplenerek tescil ettirdik, umarım isim babası mutludur daha iyi yerlere taşımak için elimden geleni yapacağım.

İşimiz de Tavla gibi,

Kim daha çok düşünüyor,
Kim daha iyi biliyor,
Kim daha ileriyi görüyor ise o kazanır.
Ama biraz da şanstır.
İşte hayat budur.

Ufuk Bozkurt

İletişim

Adres

Bahcesehir 2. Kısım Mah. Sehit Astegmen Furkan Isik Bulvarı Bahcekent Tual Residence 6. Parsel dukkan 6

Sosyal Medya


2018 - 2023 © Tüm hakları saklıdır. | Artgammon kozu
web tasarım ve uygulama : Onbiza