Hakkımızda

Ahşapla uğraşmayı çok seviyor ve işimi severek yapıyorum. 1999 yılından netgammon isimli oyun sitesinde tanıştığım ModernTavla ile Tavla anlayışım başka bir boyuta taşındı. Ülke içindeki bir çok derneklerde tavla oynadım  çeşitli dercelerim oldu.  Herkes sevdiği iş ile uğraşmalı şanslıyız ki böyle bir lüksümüz var ve severek yaptığım bu işte bugüne kadar gelebildim. 

Ben bu işe tamamen hobi olarak başladım. İzledim, gözlemledim bir çok ilki denedik. Tavla camiasına yeni mecraları gösterek öyle yada böyle standartların yükselmesinde emeğim çoktur. Yapmış olduğum ürünlerin en küçüğünden tutun en büyüğüne kadar zahmetli bir iş yapıyor ve hepsini kendim tasarlıyorum. Mevcut imalatçılardan farkımız herşeyi kendimizin yapıyor olması, Tavla kasasını, kaplamasını, pullarını, vido küpünü, zemin baskılarımızı kendi atölyemizde yapıyor, gelişen teknolojiden de fazlası ile destek alıyoruz. 

Firma olarak bünyemizde 3 eksen CNC Routerımız, 4 eksen CNC Router, CO2 Lazer, COMELZ deri kesim makinemiz bulunmakta olup dışarıdan sadece malzeme tedarik etmekteyim. 

2000 yılında e-klolay sitesinin düzenlediği Maçka parkındaki 256 kişilik turnuvada ilk 16 da elenmiştim, Artgammon o zaman  Turnuva galibine verilen ödüldü çok beğenmiştim yer etmiş bir şekilde... 2016 yılnda o markayı da sahiplenerek tescil ettirdik, umarım isim babası mutludur daha iyi yerlere taşımak için elimden geleni yapacağım

İşimiz de Tavla gibi, 

Kim daha çok düşünüyor,
Kim daha iyi biliyor,
Kim daha ileriyi görüyor ise o kazanır.
Ama biraz da şanstır.
İşte hayat budur.


Ufuk Bozkurt

Tamamen el yapımı, en iyi malzeme ve işçilik kalitesine sahip ürünlerimizle tavla keyfinize keyif katıyoruz....

Yerli Üretim

Artgammon bir Türk markasıdır. Ürünlerimizin tasarımı ve üretimi İstanbuldaki üretim tesisimizde gerçekleşmektedir. Ürünlerimizde yerli ürün tercih etmekteyiz.

Phthalate nedir

Phthalate, sert materyallere esneklik kazandırmak amacıyla kullanılan kimyasal bir maddedir. Bu kimyasal; böbrek yetmezliği, kısırlık, kanser vb. hastalıklara neden olmaktadır. Aynı zamanda suda çözünürlüğü düşük bir madde olmasından ötürü doğaya zarar vermektedir. Phthalate Free teknolojisi ile geliştirilen ürünler, sizi ve sevdiklerinizi oluşabilecek tehlikelere karşı korur. Genel olarak deri ile döşenen eşyalar zamanla aşınarak çözülmeye başlarlar ve Phthalate gibi zehirli kimyasal maddeleri havaya salarlar. artgammon Phthalate Free özellikli deriyi tercih etmektedir. Phthalate Free deri, çözünme sırasında havaya zehirli kimyasallar bırakmaz, soluduğunuz havayı kirletmez, sizi, ailenizi ve çevrenizi güvence altına alır.

To Top